• OVERALL PURPOSE:

  Help people make wiser choises and
  focus on what really matters.

 • MISSION
:

  Wise Meal is here to when you’re too busy, in a rush, or just too tired to make a healthy meal.

 • VISION:

  To become the most vanted quick, and easy-to-use nutritious plant-rich meal for busy people

Piegāde

Veicot pasūtījumu internetveikalā www.wisemeal.eu, iespējami drīz, bet ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā, tas tiek apstrādāts. Maksājums par veikto pasūtījumu tiek akceptēts tikai pēc apstrādes, kad tas ir teju gatavs izsūtīšanai/saņemšanai.

Pēc Tava maksājuma saņemšanas, mēs izsūtīsim pasūtījumu iespējami drīz, bet ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Parasti piegāde uz pakomātu aizņem no 2 līdz 4 darba dienām. Ja izvēlētā piegādes metode nodrošina izsekošanu, izsūtīšanas apstiprinājuma e-pastā saņemsi izsekošanas numuru un saiti, kuru var izmantot, lai pārbaudītu izsekošanas informāciju.

WISE meal klientiem piedāvājam sekojošas  pasūtījumu piegādes iespējas :

1. PICK UP Gulbenē

Ikvienu pasūtījumu ir iespēja saņemt, iepriekš vienojoties Gulbenē. Tā būs unikāla iespēja tikties vaigu vaigā, izzināt interesējošus jautājumus par produktu un dalīties pieredzē ar WISE meal autori.

 

2. Pasūtījums līdz <79 EUR, papildus tiek piemērota maksa par piegādi, atbilstoši klienta izvēlei :

 1. Omniva pakomāts: 3.00 EUR;
 2. DPD Picup punkts (Paku skapis un Paku Bodes): 3.00 EUR;
 3. Latvijas Pasts: 4.00 EUR.

3. Ja viedā pasūtījuma summa ir virs >79 EUR, Wise meal produktu piegādes pakalpojums Tev būs bez maksas. Vēršu uzmanību, ka saistībā ar neprognozējamām izejvielu piegādes izmaiņām, pasūtījuma izpilde var kavēties līdz vienai nedēļai, par to iepriekš brīdinot.  Piegādes nosacījumi un laiks:

  • Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā būs pieejams 7 dienas no sms saņemšanas brīža. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks atgriezts  SIA WISE meal noliktavā.
   • Piegāde uz DPD Picpup punktiem, tiek veikta pēc pasūtījuma priekšapmaksas. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks atgriezts  SIA WISE meal noliktavā.
    • Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu. Pasūtītā prece tiks piegādāta uz Tev tuvāko pasta nodaļu. Pēc tam, kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā,  saņemsi paziņojumu ar aicinājumu saņemt sūtījumu SMS vai papīra formātā. Sūtījuma glabāšanas laiks – viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm – saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.

     4. Ja Tavs viedais pasūtījuma grozs ir virs 150 EUR, Wise meal produktu piegādes izmaksas, atbilstoši klienta izvēlei, segsim mēs - citiem vārdiem - pakalpojums Tev būs bezmaksas.

      • Bezmaksas piegāde ar kurjeru. Tiklīdz sūtījums būs sagatavots, kurjers sazināsies ar Tevi pa norādīto telefona numuru, lai vienotos par piegādes laiku. Ja piegādi īstenot nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko Omniva  vai DPD Pickup pakomātu. Tev tiks nosūtīta īsziņa ar pakomāta durvju atvēršanas kodu.

       *Kurjers piegādi veic darba dienās līdz plkst. 17:00. Kurjers var lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

        

       IEVĒRĪBAI

       Pasūtījumi, kas veikti nedēļas nogalēs vai svētku dienās, tiks pieņemti nākamajā darba dienā.
       Akcijas laikā veiktie pasūtījumi var kavēties. Īpaši gadījumos, kad atlaide attiecas uz visām pasūtītajām precēm.

        

        

       Viedām izvēlēm nepieciešama skaidrībā, tādēļ nekautrējies un jautā, dalies atsauksmēs un ieteikumos:

       zvanot 2861700      |    sūtot e-pastu wiseme@wisemeal.eu

       Multimedia collage

       WISEMEAL

       WISEMEAL

       Looking for a nutritious and convenient meal that fits your ambitious and...