Pasūtījumu apmaksa

Priecājos par to, ka esi gatavs viedām izvēlēm un apsver iespējas iegādāties WISE meal produktus.

Ikviens pasūtījums pirms maksājuma apstiprināšanas tiek apstrādāts (līdz 2 darba dienu laikā), lai pārliecinātos, ka tehnoloģijas nav pievīlušas un izvēlētās preces ir pieejamas. Gadījumos, kad objektīvu iemeslu dēļ ir izmaiņas pasūtījumu izpildē, ar klientu sazinos, lai informētu par iespējamiem risinājumiem. Kad pasūtījums apstiprināts, sagatavots nosūtīšanai/saņemšanai, tiek pieņemts klienta maksājums.

Ja pasūtījumu nav iespējams izpildīt, klienta maksājums, kas bankā  tiek norādīts kā "rezervēts", tiek atteikts - atgriezts norēķinu kontā.

---

Par izvēlētajiem produktiem var norēķināties, veicot priekšapmaksu sekojošos veidos:

 • Maksājumu karte: VISA, Mastercard, Maestro
  Veicot savu pirmo pirkumu, Jūs varat izvēlēties saglabāt savas kartes datus un nākamajā reizē iepirkšanās būs vēl ērtāka, vajadzēs ievadīt tikai CVV kodu.
   
 • Internetbanka: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor
  Izvēlieties banku, kurā izmantojat internetbankas pakalpojumus un Jums tiks noformēts un izsūtīts rēķins ar rekvizītiem. Pēc Jūsu maksājuma veikšanas mēs nekavējoties saņemsim ziņu, ka maksājums ir veikts un varēsim apstrādāt Jūsu pasūtījumu.

 

Par individuāliem gadījumiem, aicinu sazināties zvanot 28681700 vai sūtot e-pastu wiseme@wisemeal.eu.

 

IEVĒRĪBAI

* Pasūtījumu piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pasūtījuma noformēšanas noslēguma daļā. Plašāk par pasūtījuma piegādes iespējām lasi šeit>>

 • (1) COMPACKT 

 • (2) POUR THE DRY MIX

  Use the shaker bottle or any other

  We encorige you to be brave and experiment with flovors by adding your favorite fruits, berries etc.

 • (3) ADD MILK & SHAKE

  Use from 200-400ml plant based milk and mix all ingridients with passion about 60 seconds and You are ready to go.

 • READY TO GO

  Here is a

1 no 4
 • SIA "WISE meal" noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.