Par WISE

WISE me no WISE me(al)

WISE meal ir projekts par ko rūpējos sirds līmenī, lai veidotu līdzcilvēku ikdienu vienkāršāku, ērtāku un vērtīgāku.

Mans vārds ir Liena - esmu sasniegusi viedu vecumu, kad īpašu vērību piešķiru dzīves kvalitātēm t.sk. ēdienam. Man ir svarīga ne tikai baudāma garša, vēl svarīgāk par to ir produkta vērtība, kas lasāma sastāvā.

Šeit atradīsi 100% manu ieguldījumu no receptūras izstrādes, produktu iepakojuma dizaina līdz mājaslapas sīkākajai detaļai, veidojot autentisku saturam, tādējādi piešķirot īpašu vērtību. Tam esmu veltījusi neskaitāmas stundas, dienas un naktis, svētku dienas. Kādēļ? Jo acis mirdz, līdzcilvēku atsauksmes motivē turpināt darīt. Jā, ne viss ir paveikt atbilstoši maniem maksimālistes standartiem, jo prasības aug minūtēs, ne mēnešos - viss ir attīstības procesā.

WISE produkti ir daļa no manas būtības, lai to izprastu - iepazīsimies! Dzīvē maksimāliste un kārumniece ar milzīgu cukura panesību no augļiem līdz konfekšu kilogramiem, mamma ar 10+ stāžu un nelokāma kvalitātes vērtībās par laiku kopā ar bērnu no makšķerēšanas līdz veselīgo burgeru gatavošanai; darbaholiķe jeb cilvēks orķestris - ieguldos tik daudz, lai pašai būtu prieks par rezultātu, pat tad, ja tam jāupurē brīvais laiks pirms un pēc darba dienas, nedaudz arī brīvdienās. Jo man patīk tas, ko es daru!

Mana - ticu, ka arī Tava - Ikdiena ir piesātināta ar notikumiem, atbildību, nereti tiek upurētas brokastis, vēlāk pusdienas un ap pulksten 16tiem smadzenēs koši mirgo "sarkanais" signāls, kas simbolizē par krīzi, kas kādreiz tika "aizlāpīta" ar kādu našķi, savukārt vakarā, pie tik nokaitēta dienas ritma, pietrūka spēka domāt par veselīgām maltītēm - vajag ātri, trekni un daudz. Jaunās un pieredzes bagātās māmiņas, arī karjeristes mani sapratīs.

Labi, atzīšos. Ilgus gadus esmu emocionālā ēdāja - citiem vārdiem - slodzes, arī ikdienas stresa režīmā, visas emocijas gammas tiek notiesātas ar jelko, kas ir pie rokas. Rezultātā - greizais spogulis, morālas mokas apzinoties ļaunumu, ko nodaru veselībai. Pazīstami?

Esmu bijusi uz veselīgās takas bieži un tik pat bieži no tās noklīdusi. Meklējot risinājumus, stundām, dienām un mēnešiem ilgi, piesaistot zinošu pārtikas tehnoloģi, esmu atradusi, manuprāt, ideālo formulu, lai nodrošinātu vērtīgu maltītes sastāvu, kas pieejams rokas stiepiena attālumā un pagatavojams mazāk kā 1 minūtē. Fantastiski! 

Esmu nolēmusi dalīties ar Tevi, lai arī Tu savas dienas vari vadīt, balstoties uz apzinātas ēšanas paradumiem un sajust fizisku un mentālu komfortu katru dienu. Šobrīd piedāvāju 6 gaisīgus garšu variantus dzeramas maltītes pagatavošanai brokastīs, pusdienās vai vakariņās.

 

Ja Tev rodas jautājumi, ieteikumi, aicinu sazināties, izmantojot komunikācijas kanālus sadaļā "Kontakti".

 • pagatavojam mazāk kā 1 minūtes laikā, ja Tev pieejams ūdens/piens un WISE meal

 • satur fiziskajai un mentālajai labsajūtai vērtīgas uzturvērtības - šķiedrvielas, minerālvielas un olbaltumvielas

 • ērts iepakojums - ietilpst jakas kabatā, somiņā vai padusē

Pagatavo dzeramu maltīti <1 minūtē!

 • (1) solis

  atver WISE meal iepakojumu, izvēlies ēdamkaroti.


  sauso maisījumu 30-40g (~3 ēd.karotes) apjomā ieber traukā, shaker pusdelē vai blenderī *atbilstoši norādījumiem uz iepakojuma

 • (2) solis

  pievieno no 200ml (biezāka tekstūra) līdz 400ml šķidrumu pēc izvēles (ūdeni, augu valsts pienu, ķefīru, sulu vai jogurtu)

  * radošākam rezultātam pievieno piedevas pēc izvēles - banāni, sezonas ogas un augi

 • (3) solis

  enerģiski samaisi ar karoti vai shakeri ~60 sek., pārliecinies, ka maisījums ir pilnībā izšķīdis;

  uzgaidi 1 min. un baudi nākotnes maltīti dzeramā versijā 30 min. ietvaros no pagatavašosnas brīža

1 no 3
 • SIA "WISE meal" noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.