WISE meal - vērtīgākā nākotnes maltīte Tavā ikdienā

WISE meal - vērtīgākā nākotnes maltīte Tavā ikdienā

WISE meal ir iespējams visvērtīgākā no maltītēm ātrās ēdināšanas segmentā, kas Tevi acu mirklī uzlādēs ar dabas lieliskāko enerģijas un spēka malku.

Vai atminies dienu, kad Tev jāiespēj neticami daudz - darba pienākumu saraksts tik plašs, ka tas neietilpst plānotāja lapā; jānopērk dāvana draugam; jāuzkopj māja, lai uzņemtu ciemiņus jau rīt, vakara fitness, pirms miega jāsaplāno brīvdienu piedzīvojums ar ģimeni. Ja Tev ir nepieciešama bezkompromisa risinājums jaudīgām dienām, tad WISE maltīte ir ideāls produkts Tev!

WISE meal ir radīts domās par Tavu ikdienas komfortu un preventīvu veselības veicināšanu , jo:

  • dzeramā maltīte vienā acu mirklī nodrošinās organismam nepieciešamās uzturvielas;
  • tā pagatavojam ar dažiem enerģiskiem rokas vēzieniem - samaisot gaisīgo WISE produktu ar Tevis izvēlētu šķidrumu;
  • saglabās sāta sajūtu un vieglumu vairāku stundu garumā (*rezultāts atšķiras, atbilstoši Taviem ikdienas ēšanas paradumiem, ķermeņa uzbūvei un fiziskajai slodzei);
  • nekādas ēdiena gatavošanas, nekādas tīrīšanas – vienkārši dzer un kusties.

Ja Tev rūp tas, ko ēd, Tu novērtēsi WISE sastāvdaļas - tajā ir maz cukura, sabalansētas kalorijas un ogļhidrāti, kā arī tas nesatur ĢMO (ģenētiski modifizētus produktus). WISE maltīte ir ideāls risinājums ikvienam, kurš vēlas veselīgu un ērtu maltīti, esot kustībā. Un, tā kā tam nav pievienots cukurs, tas ir lieliski piemērots tiem, kas ievēro keto vai zemu ogļhidrātu diētu.

Katra WISE maltīte satur 10+ gramus olbaltumvielu, 25 gramus ogļhidrātu un 7+ gramus šķiedrvielu, kā arī svarīgus vitamīnus un minerālvielas. Tas ir ideāls veids kā uzlādēt sevi jauniem profesionāliem vai sportiskiem sasniegumiem, jo īpaši tad, kad katra minūte ir zelta vērtē.

WISE maltītes priekšrocības

Netērējot laiku maltītes pagatavošanai! Stundām ilgi eksperimentējot, esmu izveidojusi kombinētu WISE meal receptūru, lai Tu vari pievērsties dzīvē svarīgākajām lietām – ģimenei, draugiem un atjaunojošai atpūtai. WISE meal sastāv apvieno olbaltumvielas, šķiedrvielas, antioksidantus, vitamīnus un minerālvielas. Ak jā, vēl viens bonuss lietojot WISE meal uzturā - Tas palielinās uzņemtā šķidruma daudzumu, lai Tu, kā no rīta – tā vakarā, būtu savā labākajā formā!

 

Atšķirība starp WISE maltīti un citiem dzeramiem ēdieniem

Wise meal ir vienīgā dzeramā maltīte, kas ir izgatavota no 100% dabīgām un organiskām sastāvdaļām. Tā ir arī vienīgā dzeramā maltīte, kurai nav pievienots cukurs.

Visas pārējās tirgū piedāvātās dzeramās maltītes ir pilnas ar piedevām, konservantiem un mākslīgiem aromātiem. Tie var būt ērti, taču tie nedara jūsu ķermenim nekādu labumu.

Savukārt Wise maltīte tiek gatavota ar mīlestību un rūpēm. Visas WISE sastāvdaļas ir iegūtas no uzticamiem piegādātājiem, līdz 50% no produkta sastāvdaļām ir bioloģiskas. Esmu kategoriski pret ķīmiskām vielām vai piedevām, tādēļ produktos izmantots tikai organisks saturs. Mūsu mērķis ir nodrošināt jums veselīgu un gardu ēdienu, kas sniegs papildus jaudu sasniegumiem, viegluma sajūtu rosīgam dzīvesveidam.

 

WISE maltītes uzturvērtība

Katra Wise maltīte satur sabalansētu makro un mikroelementu sajaukumu, kas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vienmēr ir ceļā.

Wise maltītes galvenais ieguvums ir tas, ka tas sniedz nepieciešamās uzturvielas vienā porcijā. Tas nozīmē, ka Tev nav jāuztraucas par daudz dažādu uzkodu iepakošanu, jo WISE maltīte var nodrošināt visu nepieciešamo enerģiju un uzturuvielu kompleksu. Ar WISE meal Tu pabarosi

Turklāt  visi WISE produkti ir piemēroti personām ar uztura diētām, radīti ar pozitīvu redzējumu par dabas un cilvēka vērtībām, veģetāriešiem un vegāniem draudzīga.

 

Kā pagatavot WISE maltīti

Tikai trīs vienkāršos soļos gaisīgo WISE uzturvielu maisījumu pārvērt dzeramā maltītē mazāk kā vienā minūtē!

Tieši tā! Tas tiešām ir tik vienkārši, lai baudītu pilnvērtīgu maltīti jebkurā laikā un vietā. Nav nepieciešama ēdiena gatavošana vai tīrīšana –  WISE kombinācijā ar ūdeni/pienu kļūst par superkokteili, sakrati un baudi. Turklāt WISE ēdiens ir viegli uzglabājami līdz pat 12 mēnešiem, lai vērtīgs enerģijas lādiņš Tev vienmēr būt pa rokai.

 

Kā uzglabāt WISE maltīti

Jūs varat uzglabāt WISE maltīti vēsā, sausā vietā līdz vienam gadam. Atvērtu iepakojums vēlams izlietot 30 dienu laikā, no tā atvēršanas brīža.

WISE maltīte ir paredzēta tiem, kas atrodas ceļā, tāpēc tā ir lieliski piemērota tiem laikiem, kad nav laika apsēsties un paēst kārtīgu maltīti. Vienkārši sakratiet to un izbaudiet!

 

Viedas izvēles vērtīgākai ikdienai meklē šeit>>

Back to blog