Superkokteiļi maltītes aizstāšanai

Superkokteiļi maltītes aizstāšanai

Kokteiļiem ir īpaša vieta ēdienkartē! Kādēļ? JEs uzskatu, ka jebkurš laiks ir lielisks laiks smūtijam, it īpaši, ja mēģināt to pārvērst par maltītes aizstājēju. Brokastis, pusdienas, vakariņas, deserts, uzkodas, degviela pēc treniņa, vēlās vakara maltītes utt. Mūsu ķermenim ir dažas apburtas alkas (un arī nepieciešamas) vitamīni un minerālvielas visas dienas garumā. Lapu zaļumi un svaigi augļi sajauktā smūtijā vienmēr ir lielisks risinājums. Es izmantoju tālāk norādīto maltītes aizstājēju smūtija recepti, lai savu dienu papildinātu ar pilnvērtīgu pārtiku un augu olbaltumvielām, to vari arī Tu!

Tomēr noteiktos diennakts laikos mūsu ķermenim ir vajadzīgas dažādas lietas, lai tās attīstītos. Ņemsim faktiskās ēdienreizes, piemēram, brokastis, pusdienas un vakariņas. Šīs ēdienreizes ir ļoti svarīgas, un tās var viegli nomainīt pret zaļo smūtiju. Jums vienkārši jāzina pareizais veids, kā to izdarīt, par ko mēs runājam tālāk.
Maltītes aizstājēju smūtiju ieguvumi veselībai

Smūtijs var aizstāt maltīti, ja tiek izmantotas pareizās sastāvdaļas. Lielāko daļu dienu brokastīs vai pusdienās dzeru maltītes aizstājējus. Dažreiz tas ir tāpēc, ka es steidzos un vienkārši vēlos pēc iespējas ātrāk kaut ko nolaist. Citreiz tas ir tāpēc, ka cenšos notievēt (parasti pēc atvaļinājuma). Maltītes aizstāšana ar smūtiju var gūt labumu šādos veidos:

    Pateicoties visām svaigajām, neapstrādātajām sastāvdaļām, jūs būsiet enerģiskāks
    Tie ir ļoti ātri pagatavojami un izdzerami
    Jūs mitrināt savu ķermeni
    Mazāk vēdera uzpūšanās nekā parasti, ēdot ēdienu
    Tas palīdzēs zaudēt svaru
Back to blog